Santeria

Súkromné hodiny čarovania

Súkromné hodiny čarovania

Naučte sa Mágiu tak, aby fungovala a staňte sa súkromným žiakom Sonie Guerrery. 

Vo váš prospech budú pracovať tie najsilnejšie čary.

Sonia Guerrera je jediná profesorka Vysokej Mágie, ktorá získala svoj diplom na čarodejníckych školách a inštitútoch parapsychológie v Argentíne a v Mexiku.

Získajte schopnosť používať Mágiu z prvej ruky od osoby, ktorá založila prvú ozajstnú školu mágie  vo východnej Európe a spolok najsilnejších Mágov o ktorých sa zvesti šíria až do ďalekého zahraničia.

Sľubujeme Vám, že na týchto lekciách sedieť nebudete! Budete na nich skutočne čarovať!!!

Naučíte sa vykonávať rituály tak, ako sa skutočne vykonávajú. Budete čarovať ako mexický čarodejníci, vnímať energie ako andský šamani a zaklínať ako tajomný mágovia staroveku.

No skôr než sa postavíte pred Soniu Guerreru a k magickému oltáru Santérie, absolvujte videokurz Mentálna Mágia a Kontrola mysle, alebo videokurz Mágia a rituály. V prípade že ste navštevovali našu školu mágie, alebo seminár v Santérii, môžete pristúpiť priamo k súkromnej výuke.

1. lekcia – Mágia transmutácie, Očistné rituály

Váš prvý kontakt s hrubou energiou otestuje vaše rozhodnutie stať sa mágom. Vhupneme rovno do boja s negatívnou energiou a naučíme vás, ako sa jej zbaviť. Vyskúšate si rituál, ktorým dokážete očistiť osobu na diaľku cez jej fotografiu. 

2. lekcia – Finančná Mágia, Rituály progresu

Krásy mágie sa ukážu najme v možnostiach vylepšiť život. Či už sebe alebo niekomu inému. V tejto lekcii sa naučíte priamemu kontaktu s bytosťou, ktorá vám dopomôže k spokojnému materiálnemu životu. Naučíte sa pričarovať si možnosti k zisku peňazí.

3. lekcia – Talizmanická Mágia, Zdravotná mágia a liečebné rituály

Zdravie je základom života. A zároveň je ukazovateľom hladiny životnej energie. Bez energie nemôžete čarovať, ale ani žiť. Preto je tak dôležité vedieť si ustrážiť zdravie a aj energiu. Naučíte sa aktivovať Talizman a aj rituál za uzdravenie osoby. 

4. lekcia - Milostná Mágia, Harmonizačné rituály

Hoci sa to zdá ako klišé, láska je skutočne zmyslom života. Šťastný to človek, ktorý našiel tú skutočnú. Aby Ste ním mohli byť aj Vy, naučíme vás ako byť niekomu vysnením partnerom a ako si pritiahnuť do života osobu, ktorá o vás sníva. 

5. lekcia – Obranná Mágia, Rituály odrobenia kliatby

Niekedy sa môžete stať terčom závisti ľudí. Závisť a nenávisť je veľmi silná negatívna energia, ktorá dokáže rozvrátiť život až do samotných základov. V tejto lekcii sa naučíte brániť to, na čom vám záleží. Odrobíte kliatby zo seba, či zo svojich blízkych.

6.lekcia – Obranná Mágia 2, Ochranné Rituály 

Už sme vás naučili ubrániť sa útoku zlých ľudí, teraz sa však naučíte vytvoriť ochranné štíty, aby ste nestrávili svoj život v neustálom súboji so zlom. S ochranou sa nielen krajšie spáva, ale sa aj lepšie zužitkuje deň. To nám môžete veriť! 

7. lekcia – Bojová Mágia, Rituály blokácie škodných osôb

Nie vždy je život prechádzka ružovou záhradou. Občas sa treba aktívne brániť nekalým úmyslom zlých ľudí. Existujú však veľmi spoľahlivé kúzla, ktoré zlým ľuďom prekazia ich zničujúce plány a dobrých ľudí zachránia. To je náplňou záverečnej lekcie. Či radi, by ste viac ... ?

Informácie k súkromným lekciám Mágie:

  • Ak sa chcete objednať na súkromné lekcie, musíte mať absolvovaný minimálne jeden náš videokurz, alebo seminár, alebo byť žiakom školy Santérie.
  • Termín lekcie sa dohaduje mailom na santeria@santeria.sk a je platný až po obdržaní platby. Minimálny zmysluplný rozsah výuky je 3 – 5 lekcií. Jednorazové lekcie sú plytvanie časom a mrhanie energiou, a to nerobíme.
  • Vyučovanie prebieha v ozajstnej rituálnej miestnosti so skutočným magickým oltárom a trvá cca 2 - 3 hodiny.  Pracovný materiál k vyučovacej lekcii (až na niektoré výnimočné ingrediencie) zabezpečuje profesor.
  • Vyučovanie prebieha systémom 1 na 1 (jeden profesor a jeden žiak), avšak na požiadanie môžete vytvoriť skupinku maximálne 3 účastníkov , ak si prajete učiť sa spoločne, no každý účastník platí rovnakú sumu za lekciu. Obsah lekcie určuje profesor.
Jedna súkromná lekcia čarovania Viac o kurze

Jedna súkromná lekcia čarovania

Jedna súkromná lekcia Vysokej mágie. Naučte sa Mágiu tak, aby fungovala! Pretože ozajstná mágia ozajstne funguje!

230,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú