Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Svieca na rituál čierna

Čierna farba pohlcuje všetky ostatné a preto je schopná skonzumovať energiu akejkoľvek vibrácie a prerušiť ju.Dostupnosť: Skladom (2 ks)
5,50 €s DPH
ks
Hmotnosť: 130 gramov
Rozmery: 13,5 x 4cm

Popis produktu

Čierna je farbou pohltenia a straty. Energia čiernej sviece je úplným opakom bielej. Čierna farba pohlcuje všetky ostatné a preto je schopná skonzumovať energiu akejkoľvek vibrácie a prerušiť ju. Funguje doslova ako čierna diera. Energiu pritiahne k sebe a pohltí, ale už nevyžiari. Preto sa čierna svieca používa na všetko, čo chceme dať vo svojich životoch zaniknúť, zaniknúť, alebo odstrániť. Je tiež vhodná na pohltenie energie miestností o ktorej pôsobeniu máme pochybnosti. Zvykne sa preto zapaľovať aj pri kúpe nového bytu, aby pohltila všetku energiu bývalých majiteľov, či staviteľov a následne aby nový majiteľ mohol vyplniť priestor svojou vlastnou energiou.  

Táto svieca je vyrobená ručne podľa čarodejníckych predpisov tak, aby mala navýšenú energiu. Jej rozmery sú upravené tak, aby sa na ňu dali vyrývať magické pečate a aby svieca dohorela skôr, než sa rozptýli psychická energia nakumulovaná rituálom.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú