Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Treba mať na mágiu talent? Sú parapsychické schopnosti vrodené? A môže kúzlo vyjsť úplne opačne?

Treba mať na mágiu talent? Sú parapsychické schopnosti vrodené? A môže kúzlo vyjsť úplne opačne?

Najdôležitejšie otázky klientov aj študentov zodpovedané v tomto článku. A ako vždy, odpovedáme pravdivo, na rovinu a bez príkras. 

Keď sa človek vyberie neznámou cestou, je jasné, že okrem vzrušenia pociťuje aj isté obavy. Týchto obáv vás teraz zbavíme či už sa chystáte k nám do Santerie ako žiak Školy Mágie, alebo klient, ktorý hľadá záchranu svojho života v magických rituáloch. 

TALENT ZVYŠUJE NÁSKOK, ALE NEDÁVA VÍŤAZSTVO!

BEZ SYSTEMATICKÉHO ŠTÚDIA A PRAXE JE K NIČOMU.

Častokrát sa amatérsky mágovia, veštci, či liečitelia odvolávajú na vrodené schopnosti po babke, alebo iných už zosnulých príbuzných. Nuž ale... mám zlú správu. Aj keby to bola pravda, vrodené schopnosti nestačia. Človek sa s nimi musí naučiť pracovať, ale ani to nestačí. Človek sa ešte k tomu musí navyše aj vzdelávať v tom smere, ktorý si na svoje pôsobenie vybral. Nestačí napríklad poznať  len bylinky a vedieť posielať energiu dlaňami, ale treba poznať aj choroby, ich prejavy a aj ako funguje telo. A to všetko dať do súvisu so životným štýlom klienta. A tu zas nastupuje znalosť životosprávy, zdravej stravy, spánkových návykov, fungovania biorytmu a psychológie.

Väčšinou je to tak, že človek s talentom je lenivejší, než ten bez talentu a očakáva prevratné výsledky bez veľkej námahy. A preto so všetkým skončí skôr, než dosiahne niečo veľké!

ĽUDIA BEZ TALENTU ALEBO LEN SO SLABÝMI PREDPOKLADMI SA VYPRACUJÚ NA VYŠSIU ÚROVEŇ, LEBO SÚ OCHOTNÍ  SA DO ,,TOHO“ VIAC VLOŽIŤ A VIAC POČUVAJÚ UČITEĽA! 


ODPOVEĎ NA PRVÚ OTÁZKU TEDA JE: NA MÁGIU NETREBA TALENT, ALE CHARAKTEROVÉ VLASTNOSTI, KTORÉ VÁM UMOŽNIA SA MÁGIU NAUČIŤ.

Predispozície totiž máme úplne všetci. Tak ako sa všetci rodíme s fyzickými zmyslami ako je zrak, sluch, čuch, hmat,...tak sa všetci rodíme aj stými takzvane ,,nadprirodzenými“ parapsychickými schopnosťami. Otázkou však je, či sa ich rozhodneme používať a rozvíjať, alebo ignorovať a potláčať. Intuícia je jednou z takýchto schopností a je zároveň aj jedna z najviac potláčaných. Pritom vrodenú ju máme všetci. Kedysi od nej záviselo prežitie nášho druhu a aj jednotlivca, keď dokázal ,,vytušiť“ prítomnosť nebezpečia a vyhnúť sa mu. Teraz  zvykneme intuíciu ignorovať, racionálne si vyhovoriť varovný signál a vbehnúť nebezpečiu priamo do rúk. 

NIEKTORÍ ĽUDIA SÚ PRIRODZENE VNÍMAVEJŠÍ K PREJAVOM ENERGIE. INÍ SI MUSIA VNÍMAVOSŤ NATRÉNOVAŤ. 

Nie každý bude vnímať všetko na rovnakej úrovni. Niekto bude lepší v intuícii – TEDA VEŠTENÍ, iný bude viac empatický a sugestibilný – TEDA MÉDIUM, ďalší zasa bude mať skvelý ,,vnútorný zrak“ a rozvinie sny, a vízie – TEDA BUDE JASNOVIDNÝ,...atď.

ODPOVEĎ NA DRUHÚ OTÁZKU TEDA JE:  SCHOPNOSTI MÁME VRODENÉ VŠETCI, AJ KEĎ ICH NEMÁME VŠETCI AKTÍVNE ROVNAKOU MIEROU. POCTIVÝM A VYTRVALÝM TRÉNINGOM ICH VŠAK VIE ROZVINÚŤ KAŽDÝ.

Áno, je to tak. 

Liečiteľské schopnosti, magické, či veštecké nie sú žiadnym ,,Božím darom“ a vôbec nie sú zadarmo. Stoja čas – tréning a  stoja peniaze – vzdelávanie, a vyžadujú si veľké úsilie. A venovať sa ľuďom a pomáhať im riešiť ich problémy stojí energiu, a všetky nervy. 

A poďme teraz k tej poslednej otázke, ktorá mnohých ľudí zaujíma najviac: 

MÔŽE KÚZLO VÝJSŤ ÚPLNE OPAČNE?

NIE, NEMÔŽE!

Tak jednoduchá, krátka a jednoznačná odpoveď. 

ALE ČO AK SA VÁM MÁGIA DEJE INAK, NEŽ STE CHCELI?! ČÍM TO JE?

VAMI!

Zasa krátka a jednoduchá odpoveď. 

  • Možno nie ste pripravení dostať to, čo pýtate. 
  • Možno sa to dokonca bojíte mať. 
  • Možno ani nechcete to, čo pýtate, ale len tú ilúziu, čo si s tým spájate. 
  • Možno si dokonca ani sami seba neviete predstaviť, v tej úlohe, že by ste mali to, čo pýtate, alebo že by ste boli tým, kým chcete. 
  • Alebo možno chcete dve, alebo viac vecí naraz a tie sa navzájom negujú a potláčajú. Vyhráva vždy tá najsilnejšia. 
  • Alebo sú vaše obavy väčšie než vaše túžby. V takom prípade sa plnia práve tie obavy. 
  • Alebo sa nechcete zmeniť na takého človeka, aké si vyžaduje naplnenie kúzla. Vtedy sa nestane vôbec nič, alebo len veľmi málo.
  • Alebo čarujete iba aby ste sa zbavili následkov nejakej situácie, ale zabúdate na príčiny, ktoré ju vyvolali. 
  • Alebo ste v úplnom omyle a ,,strieľate kúzla na slepo“. Vtedy ľudia zvyknú čarovať na všetkých okolo, len nie na seba a pritom oni sú centrom udalostí svojho života. 

NIE JE TO ĽAHKÉ, VŠAK? 

ALE URČITE TO JE VEĽMI ZAUJÍMAVÉ.

A VY MÁTE EŠTE PÁR DNÍ NA ZÁPIS DO ŠKOLY MÁGIE ABY STE SA NAUČILI MYSLIEŤ A KONAŤ AKO MÁG     https://www.santeria.sk/trieda-carodejnikov 

Mágovia, veštci a liečitelia sú ľudia, čo žijú medzi dvoma svetmi. Neviditeľný svet plný energie, bytostí a tajomna, a druhý svet plný bežného svetského života, ktorý funguje na princípe príčiny a následku. A MY SA MUSÍME VEDIEŤ ,,OBRACAŤ“ V OBOCH TÝCHTO SVETOCH! Musíme vedieť vystopovať začiatok príčiny aby sme ju mohli pôsobením energie zmeniť, či ,,vymazať“. To však platí v tom neviditeľnom svete. Vo svete hmoty musíme konať inak, pretože následok tej príčiny už existuje a je prejavený. POĎTE SA TO K NÁM NAUČIŤ!

Klienti nám ďakujú