Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Trieda čarodejníkov

Trieda čarodejníkov

V PORADÍ UŽ 14-TY ROČNÍK ŠKOLY MÁGIE ZAČÍNA 24.9.2023

Posledný ročník pod priamym vedením profesorky Sonii Guererry 

Staň sa čarodejníkom alebo santerom a ukonči štúdium iniciačným obradom.

Naučíš sa všetko, čo potrebuješ vedieť, aby si získal to, čo si najviac praješ.


AKO ČARODEJNÍK ZMENÍŠ SVOJ ŽIVOT A NAUČÍŠ SA MÁGIOU POMÁHAŤ ĽUĎOM, NA KTORÝCH TI ZÁLEŽÍ.

AKO SANTERO PONESIEŠ POCHODEŇ VEĽKÝCH MYŠLIENOK A INŠPIRUJEŠ SVET KU ZMENE K LEPŠIEMU

Klikni SEM a prečítaj si pravdivé referencie od ľudí, ktorý našu školu mágie zažili na vlastnej koži.


KURZ JE PREDAJNÝ LEN AKO CELOK. NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ SI LEN VYBRANÉ LEKCIE. ABY VÁM MÁGIA FUNGOVALA, POTREBUJETE VŠETKY INFORMÁCIE.

Náplňou kurzu je Hispánska Mágia a Mexické čarodejníctvo. Naučíte sa skutočné rituály tak ako ich je potrebné vykonať, aby fungovali. Latinská Amerika je miesto, kde katolícka inkvizícia nemala dosah a tak sa tu uchovali rituály až do dnešných dní, kedy sa prostredníctvom našej školy už od roku 2010 vracajú naspäť do Európy, aby európsky čarodejníci ,,povstali z popola“ a chytili sa svojho remesla. 

OBSAH KURZU ,,CESTA MÁGA": 

Dostanete kompletné know how k využitiu všetkého, čo sa u nás naučíte. A najodvážnejší z Vás dostanú šancu prezentovať sa s nami na ezoterických veľtrhoch či nami organizovaných akciách a budovať si tak svoje osobné čarodejnícke renomé.


1. Vyučovanie: 24.9.2023 (11:00 - 16:00)

DUCHOVIA SA PREDSTAVUJÚ

Vysoká Mágia sa od ľudového čarodejníctva odlišuje vzťahom k duchovným bytostiam. Mať kontakt so svojím spirituálnym patrónom je kľúčové, pretože sa podieľa na každom rituály. Naučíme Vás ako privolať svojho patróna a ako sa sním zladiť. Vy ako mág a váš Santo alebo vaša Santa - dvojica ktorej Vesmír otvára nové cesty.

RITUÁL ,,MACHETERO" 

RITUÁL ,,TUMBA RETUMBA"

Naučíte sa očistiť akýkoľvek priestor od negatívnej a energie a škodlivých duchov. Tieto rituály sú tak mocné, že sa nimi dajú prelomiť aj kliatby a odraziť útoky čiernych mágov. Nacvičíte si ako identifikovať negatívnu energiu , dozviete sa ako rozpoznať kliatbu a zdroj odkiaľ pochádza. A množstvo techník ,,prvej pomoci" a energetickej ochrany.


2. Vyučovanie: 22.10.2023 (11:00 - 16:00)

RITUÁL ,,AMULET GRIS GRIS" 

Čarodejné vrecká s tajomným obsahom. Starodávny spôsob výroby amuletov, ktoré Vám prinesú šťastie a zabezpečia ochranu pred zlom. 

RITUÁL ,,AKTIVÁCIE TALIZMANU" 

Talizmany odovzdajú svoju moc človeku, ktorému sú určené. Ako však Talizman naprogramovať na konkrétnu úlohu a pre konkrétnu osobu? Odpoveď je v rituály. 


3. Vyučovanie: 26.11.2023 (11:00 - 16:00)  

RITUÁL ,,NARANJA DE RIQUEZA Y MANZANA DE AMÓR" 

Materia prima, pod týmto názvom sa ukrýva prvotná hmota, ktorá vzišla pôsobením planetárnych vplyvov a energie štyroch živlov. Ako uvoľniť tieto energie v náš prospech, aby nám priniesli prosperitu a lásku? 

RITUÁL ,,OHNIVÁ RUKA" 

Rituales de piso (podlahové rituály) vo svojej najsilnejšej forme. Spolupráca pra-elementov oheň a zem. Prebudíte silu matky Zeme a aktivujete jej energiu aby Vám poskytla ochranu aj hojnosť. 

PREKVAPENIE NAVIAC: Prednáška k nigromancii - mystérium posmrtného života, existuje, či nie?


4. Vyučovanie: 17.12.2023 (11:00 - 16:00)

Mystika a mágia čísiel

Matematika patrí medzi posvätné prírodné vedy a s mágiou má toho veľa spoločného. V tejto lekcii si ukážeme, čo všetko sa dá o vašom živote zistiť z jednoduchých čísiel. Budeme počítať nielen archetypy ale aj životné etapy a méty. 

Pracovný oltár mága ,,Altar de la mesa"

Pozdvihneme svoju mágiu vyššie a dvihneme rituály zo zeme na oltár. Naučíme vás zostaviť oltár podľa živlového kríža mexického čarodejníctva a aktivovať ho. Zároveň vám prezradíme všetky tajomstvá, ktoré ukrýva spomínaný čarodejnícky živlový kríž a naučíme vás jednoduchý výpočet schémy vášho osudu. 

RITUÁL ,,Ofrenda a la entidad" 

Najpodstatnejší rituál vo vysokej mágii je ten, ktorý priamo smeruje k spirituálnemu patrónovi. Presne taký sa dnes naučíte. Tento rituál je základom pre všetky zložitejšie mandalické formy rituálov. Na takýchto rituáloch naberá výraz ,,ako vo vnútri - tak vonku" vizuálnu formu. A preto sa vraví, že mágia je spôsob ako upratať veci do správnej formy. 


5. Vyučovanie: 21.1.2024 (11:00 - 16:00)

Milostná mágia

Rituál na zastavenie nepriateľa alebo soka

Rituál osladenia citov a vášne 


6. Vyučovanie: 18.2.2024 (11:00 - 16:00)

Čítanie z Tarotu

Mágia zdravia

Liečebný rituál


7. Vyučovanie: 17.3.2024 (11:00 - 16:00)

Finančná mágia

Mentalistika

Tarot


8. Vyučovanie: 19.5.2024 (11:00 - 16:00)

Smery Santerie a typy rituálov

Rôzne druhy mágie vo svete

Rituál Ruka Všemocného


Ako sa prihlásiť na kurz a kde sa koná?

Kurz si zakúpite kliknutím na nákupný košíček a dokončením celého procesu objednávky.

Kurz je prezenčný, čiže sa naň v určený deň musíte dostaviť k nám do Santerie (Casa Mystika, Tupolevova 7, Bratislava – Petržalka).

Ak sa v niektorý termín nemôžete dostaviť, zakúpte si lekciu a dostanete ju vo forme videozáznam aby ste sa mohli učivo doučiť. 

Termíny jednotlivých lekcií: 24.9., 22.10., 26.11., 17.12., 21.1.2024., 18.2., 17.3., 19.5.


Ako byť v kontakte so spolužiakmi a profesormi? 

Každý žiak školy mágie je zaradený do našej školskej skupiny na WhatsAppe a tým získava nepretržité spojenie so svojimi spolužiakmi, mentormi aj profesormi. Pre pridanie do skupiny je potrebné nainštalovať si v mobile aplikáciu WhatsApp a zaslať nám svoje mobilné číslo na mail santeria@santeria.sk

Pridajte sa k nám aj na facebooku do skupiny SANTEROVIA A SYMPATIZANTI, kde môžete spoznať aj starších učňov, či absolventov všetkých našich kurzov, a zároveň budete mať možnosť zúčastňovať sa aj neverejných aktivít, či kurzov, určených len našim čarodejníkom.  

Platba za ôsmu lekciu prvého stupňa Školy Mágie 2023/24 Viac o kurze

Platba za ôsmu lekciu prvého stupňa Školy Mágie 2023/24

Platba za ôsmu lekciu prezenčnej Školy Mágie 2023/24 Dátum konania: 19.5.2024 o 11:00 (predpokladaný koniec o 16:00) Miesto konania: Casa Mystika, Tupolevova 7 ,Bratislava - Petržalka Orientačný …

70,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú