Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Trieda čarodejníkov

Trieda čarodejníkov

ZÁPIS DO PREZENČNÉHO ROČNÍKA 2023 JE OTVORENÝ

Na lekcie budete dochádzať do našich priestorov v Bratislave.

Staň sa čarodejníkom alebo santerom!

Naučíme Ťa všetko, čo potrebuješ vedieť, aby si získal to, čo si najviac praješ.


AKO ČARODEJNÍK ZMENÍŠ SVOJ ŽIVOT A NAUČÍŠ SA MÁGIOU POMÁHAŤ ĽUĎOM, NA KTORÝCH TI ZÁLEŽÍ.

AKO SANTERO PONESIEŠ POCHODEŇ VEĽKÝCH MYŠLIENOK A INŠPIRUJEŠ SVET KU ZMENE K LEPŠIEMU

Klikni SEM a prečítaj si pravdivé referencie od ľudí, ktorý našu školu mágie zažili na vlastnej koži.

KURZ JE PREDAJNÝ LEN AKO CELOK. NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ SI LEN VYBRANÉ LEKCIE. ABY VÁM KÚZLA FUNGOVALI, POTREBUJETE VŠETKY INFORMÁCIE.

Náplňou kurzu je Hispánska Mágia a Mexické čarodejníctvo. Naučíte sa skutočné rituály tak ako ich je potrebné vykonať, aby fungovali. Latinská Amerika je miesto, kde katolícka inkvizícia nemala dosah a tak sa tu uchovali rituály až do dnešných dní, kedy sa prostredníctvom našej školy už od roku 2010 vracajú naspäť do Európy, aby európsky čarodejníci ,,povstali z popola“ a chytili sa svojho remesla. 

OBSAH KURZU: 


1. Vyučovanie

1. lekcia: ZÁKLADY VYSOKEJ MÁGIE

Zoznámite sa s fyzikálnymi a psychologickými zákonitosťami mágie, ktoré musia byť splnené, aby vaša mágia mohla fungovať. Naučíte sa vyhradiť si ceremoniálny priestor, zostaviť magický oltár, a kontaktovať pomocných duchov. 

2. lekcia: RITUÁL ,,OBETINA" / OFRENDA A LA ENTIDAD

Naučíte sa vykonať svoj prvý ozajstný rituál, ktorý zároveň patrí k tým najuniverzálnejším. Obetina sa môže vykonať za čokoľvek, čo vás v živote postretne. Ide o interakciu medzi vami a vaším duchovným ochrancom. Venujete mu tento rituál a požiadate ho o to, čo práve potrebujete. 


2. Vyučovanie

3. lekcia: RITUÁL OČISTY OSOBY  / LIMPIEZA DE ENERGIA

Po prvý krát sa účinne vzopriete negatívnym energiám. Naučíte sa efektívne zbaviť ľudí negatívnej energie, ktorou nasiakla ich vlastná aura. Iba do čistej energie sa dajú robiť ďalšie rituály, či už sa týkajú zdravia, lásky, alebo peňazí, bez čistej energie to nejde. 

4. lekcia: RITUÁL OČISTY PRIESTORU / LO MALO PA FUERA

Sú miesta, ktoré ako by bojovali proti svojim obyvateľom, či užívateľom. V tejto lekcii sa naučíte vyčistiť priestory od negatívnych energií, kliatieb, aj zblúdených duší. Uľavíte tak medziľudským vzťahom medzi obyvateľmi, ale pomôcť môžete aj firmám k priaznivejším obchodným výsledkom. 


3. Vyučovanie  

5. lekcia: RITUÁL POSILNENIA ZDRAVIA / YERBA SANTA

Telo musí byť vitálne, aby mohlo generovať energiu do rituálov, či do samotného žitia. Ľudia sa však o svoje zdravie zaujímajú až keď je neskoro a škody sú nezvratné. V tejto lekcii sa naučíte ,,opraviť“ telo a myseľ na energetickej úrovni, a nastaviť aj značne silnú ochranu proti externým vplyvom. 

6. lekcia: RITUÁL PROGRESU / ABRECAMINOS

Bez pohybu vpred sa žiadna životná situácia nezmení. Na posun k svojim cieľom, či k prekonaní stagnácie sa používajú rituály ,,otvorenia životnej cesty"  Rituál progresu - Abrecaminos je jedným z nich. Zároveň je to vstupný rituál k finančnej mágii, ale aj k osobnostnému rastu.   


4. Vyučovanie

7. lekcia: RITUÁL ODKLÍNANIA A PRELOMENIA KLIATBY / VELA BOMBA

Byť obeťou útoku čierneho mága, či byť pod paľbou psychickej energie nenávistnej osoby, to je prakticky to isté. V oboch prípadoch sa jedná o kliatbu pred ktorou sa nedá ujsť ani skryť. Kliatby treba anulovať a obeť chrániť prostredníctvom dobrých duchov. K tomu slúži špeciálny typ rituálov. 

8. lekcia: RITUÁL ROZBITIA ENERGETICKÉHO SPÚTANIA / FUNDANGA

Častokrát sa na energiu živých ľudí nalepia energetický paraziti v podobe škodlivých myšlienkových útvarov (tzv. egregorov). Či už sa tak stane náhodou, alebo akciou neprajníkov a čiernych mágov, parazitické útvary v energii vyvolávajú špecifický bludný kruh deštrukcie z ktorého sa treba vytrhnúť. 


5. Vyučovanie

9. lekcia: RITUÁL MILOSTNEJ HARMONIZÁCIE / ENDULZAMIENTO

Milostná mágia je zložitý proces. Je treba venovať pozornosť veľkému množstvu faktorov ak chcete udobriť rozhádané páry, či dať stretnúť ľudí, ktorých delí nie len čas, ale aj životné cesty. Rituál harmonizácie vzťahu a osladenia emócií je prvým krokom na dlhej ceste. 

10. lekcia: RITUÁL ZASTAVENIA SOKA / PA OTRO LAO

Niekedy sa ľuďom skrížia cesty nevhodným spôsobom. Sok v láske, manipulatívny ,,priateľ", alebo výbojný konkurent v práci, .... najlepším riešením je vedieť ho nenápadne poslať preč zo svojho života a nedovoliť mu vyhrotiť sled udalostí do extrému.

Ako sa prihlásiť na kurz a kde sa koná

Kurz si zakúpite kliknutím na nákupný košíček a dokončením celého procesu objednávky.

Kurz je prezenčný, čiže sa naň v určený deň musíte dostaviť k nám do Santérie (Budova SAV, Štefánikova 47, Bratislava – Staré mesto).

Ak sa v niektorý termín nemôžete dostaviť, k lekcii si priplaťte videozáznam a učivo sa doučte.


Ako byť v kontakte so spolužiakmi a profesormi? 

Pridajte sa k nám na facebooku. V našom internom komunitnom FB SANTEROVIA A SYMPATIZANTI môžete spoznať aj starších učňov, či absolventov našich kurzov. Mnohí z nich majú aj svoje vlastné veštiarne a čarovne. Na našom FB budete mať možnosť zúčastňovať sa aj neverejných aktivít, či kurzov, určených len našim čarodejníkom. 

Zápisné do triedy čarodejníkov 2023 Viac o kurze

Zápisné do triedy čarodejníkov 2023

Zápisné do triedy čarodejníkov. Zápisné je nevratné, slúži ako manipulačný poplatok za Vaše evidovanie ako záujemcu o štúdium. Pred otvorením kurzu Vás budeme kontaktovať mailom s bližšími …

20,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú