Santeria

Trieda mentalistov

Trieda mentalistov

POSLEDNÉ VYUČOVANIE 16.10. 2022 o 12:00! 

KURZ PRE AKTUÁLNY ROČNÍK UŽ PREBIEHA

Na lekcie budete dochádzať do našich priestorov v Bratislave.

______________________________________________

TENTO ROČNÍK JE POSLEDNÝ PREZENČNÝ A NÍM KURZ KONČÍ.

ĎALŠIE ROČNÍKY SA UŽ OTVÁRAŤ NEBUDÚ!


Kombinácia modernej vedy a starobylých ezoterických učení.

Dosiahni vrchol svojich možností pomocou parapsychologických experimentov a cvičení. 

PREDVÍDAJ BUDÚCNOSŤ, ZASAHUJ DO NEJ, UPRAV SI SVOJ ŽIVOT!

Kurz pozostáva z piatich lekcií, ktoré je treba absolvovať aby ti preberané ,,veci“ dávali zmysel a dali sa prakticky využiť.  Či už absolvuješ 5 lekcií tohto kurzu, alebo s nami pôjdeš aj ďalej do vyššieho v škole Mágie Santeria, TVOJ SVET AJ ŽIVOT SA NAVŽDY ZMENÍ. 

KLIKNI SEM A POZRI SA, AKO TENTO KURZ ZMENIL ŽIVOT ÚČASTNÍKOM PRED TEBOU

Čo sa naučíš?

Objavíš schopnosti ľudskej mysle a sám sebou ostaneš veľmi prekvapený.

Využiješ techniky autosugescie a autoprogramácie na vytvorenie svojho vnútorného magnetu. 

Naučíš pozorovať auru, vnímať energie a vyrábať naprogramované elixíry. 

Pomocou starobylých archetypov odhalíš povahu ľudí a aj vzorec, podľa ktorého sa rozhodujú, a naučíš sa mať vplyv na ich rozhodnutia. 

Technika dávnych mágov ti ukáže silu slova a ako pomocou vyslovených viet ovplyvníš dej situácie, ale aj myseľ iných ľudí. 

Ponoríš sa do sveta snov a zoznámiš sa s jej obyvateľmi. 

Vytvoríš si snového duchovného poradcu a naučíš sa posielať sny iným ľuďom. 

Vydáš sa po stopách svojich minulých životov, doriešiš neuzavreté veci a prenesieš si do aktuálneho života zabudnuté informácie, či znalosti. 

Rôznymi parapsychologickými experimentami a cvičeniami sa presvedčíš, že neviditeľný svet je reálny.

Čo tým získaš?

Priam nový život a vnútorný kľuď. Zbavíš sa traumatických spomienok, zahojíš roky nezacelené psychické rany, zmeníš osobnosť a vystupovanie, a posilníš svoje energetické vyžarovanie. A to stále nie je všetko. Naučíš sa čítať pocity a myšlienky ľudí, budeš vedieť odhadnúť ich reakcie aj činy. Vďaka tomu budeš vopred pripravený na všetko, čo by ťa v živote mohlo postretnúť. Získaš silu ovládať realitu pomocou svojej mysle a energie. 

Ako ti to zmení život?

Prisaháme, že sa ti tým zmení úplne všetko. Sami sme si tým prešli, vieme o čom hovoríme. Ak budeš dodržiavať rady a inštrukcie, ktoré ti prezradíme, dokážeš takmer čokoľvek. Staneš sa magnetom na ľudí, ktorých si praješ stretnúť a kráľom situácií, v ktorých sa potrebuješ ocitnúť. Upraví sa tvoje zdravie, zharmonizujú sa ti vzťahy a pokiaľ o to budeš stáť, budeš vedieť privolať k sebe aj finančné výhody, alebo 100x lepšiu prácu, než máš teraz.

Ako to prebieha?

V nedeľu ráno, na deň, ktorému vládne Slnko vstaneš v parádnej nálade a s nastavením meniť svet. Vyrazíš na miesto, kde sa rodia zázraky – k nám do Santérie a tu sa stretneš so svojimi perfektnými a rovnako naladenými spolužiakmi a profesormi. Vypočuješ si dôležitú prednášku, ktorá ti vysvetlí ako funguje svet energií a myšlienok, potom vykonáme spoločne praktické pokusy, ktoré ti dajú dôkaz o tom, že to, čo ti hovoríme, je skutočne pravda. A potom ti ukážeme, ako to všetko ovládať a využiť k zlepšeniu života. 

Kde sa to dá zažiť?

V škole mágov a veštcov Santéria v Bratislave. Učíme cez víkendy, a vždy len pol dňa, aby sme ti uľahčili zariadiť si čas. Vyučovanie tvoje triedy bude prebiehať v 1-2 nedele v mesiaci. Všetkých prihlásených účastníkov včas informujeme o presných dátumoch vopred na celý stupeň kurzu. V prípade že sa neočakávane nebudeš môcť v niektorom termíne zúčastniť, máš možnosť  dokúpiť si videozáznam z vyučovania a byť tak stále s nami na tej ,,správnej vlne“.
Nenašli sa žiadne záznamy

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú