Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Upírska galéria. Najčastejšie typy energetických upírov

Upírska galéria. Najčastejšie typy energetických upírov

Väčšina ľudí považuje upírov za vymyslené postavy, keďže už niekoľko storočí sa neobjavil nikto, čo by zodpovedal popisu Drakulu. ZLÁ SPRÁVA – ONI EXISTUJÚ!

Energetický upíri sa dokážu skvelo maskovať a nepozorovane vniknúť do všetkého, čo tvorí váš osobný svet. Snáď neexistuje osoba, ktorá by na sebe nemala zaveseného nejakého upíra. Teda okrem neho samotného. Aby ste dokázali odhaliť jeho maskovanie, pripravili sme pre vás túto upírsku galériu.

                                             Tak... a tu ich máme!

UPÍR SYMPOŠ

Je milý, zhovorčivý, veselý, štedrý a majstrovsky ovláda umenie lichotiť. Nerešpektuje priania iných, neustále sa vystavuje na obdiv a poukazuje na nedostatky ostatných. Rýchlo nadväzuje kontakt a okamžite preniká do priestoru svojej obete. Obeť sa teší z jeho náklonnosti a rada by sa mu začala podobať. Každá  obeť má za najvyššiu prioritu uspokojiť najskôr jeho požiadavky na úkor svojich vlastných. Obáva sa totiž, že by stratila jeho náklonnosť. 

UPÍR FASCINÁTOR

Je šarmantný, zdvorilý, pôsobí inteligentne, vytvára dojem vyššej sociálnej vrstvy. Je zvyknutý dívať sa ľuďom priamo do očí a vytvárať okolo seba auru tajomna. Výborne lichotí a kladie otázky, ktoré obeť dokážu zaskočiť, no sama sa až trasie, aby mu čo najviacej porozprávala. Fascinátor dostáva všetky informácie od svojich obetí priamo na tanieri a každá obeť ho neskonale obdivuje. 

UPÍR SVÄTEC

Obetavec, ktorý rieši aj keď ho o to nikto nežiadal. Sám sa rozhodne čo pokladá u svojej obete za problém, ktorý treba riešiť a sám ho hneď aj rieši, bez toho, aby obeť mala čo len najmenšiu možnosť sa k tomu vyjadriť a tým sa mieša do jej života a ovláda ho. Odmietnuť tohto samozvaného svätca býva považované za nevďačné a nezdvorilé. Upír sa tak teší z pocitu dlhu a závislosti, ktorý vo svojej obete vyvolal a neustále prezentuje svoje zásluhy na jej živote. 

UPÍR VŠEVED

Večne sa čudujúci mudrc, ktorý pohŕda každým, kto nemá tie isté vedomosti ako on. Dokáže pôsobiť ako veľmi vzdelaný a inteligentný človek, ale jeho spôsob komunikácie vo vás vyvolá pocit menejcennosti.  Budete sa cítiť ako absolútne nepoužiteľný hlupák. Sami spochybníte všetky svoje znalosti a obmedzíte svoje aktivity. Vševed bude vsádzať na vašu neznalosť v oblasti o ktorej vie dať siahodlhú prednášku v ktorej vám vlastne nič nepovie. Iba dosiahne to, že spochybníte svoju vlastnú inteligenciu a začnete prijímať jeho vlastné názory za svoje. 

UPÍR STRACHOPUD

Predstiera nesmelosť, drží sa od ľudí, prejavuje sa neisto, nikdy nepovie vlastný názor a v mnohých záležitostiach sa obratne zdrží akéhokoľvek komentára. Vytvára zdanie, že si starostlivo vyberá svojich priateľov a že mu nie je vlastné baviť sa len tak s hocikým. Od konfliktov sa drží čo najďalej a konfrontáciám sa vyhýba ako čert krížu. Strachopud vmanévruje svoju obeť do roly svojho ochrancu, takže by zaň dala život. A potom veľmi obratne a rafinovane likviduje všetky jej vzťahy.

UPÍR TERORISTA

Je autoritatívny, agresívny, negativistický, nepríjemný a ostrý. Ku všetkému sa stavia, ultimatívne a kriticky. Ľudia ho zväčša hodnotia ako impulzívneho človeka s ťažkou povahou, no jemu na dôvažok chýba aj empatia a k ľuďom sa chová kruto.   Podvoľuje si ich cez strach a ľudia radšej vyhovejú jeho rozkazom, než by sa s ním ocitli v hrozivom konflikte. Tento upír dokáže svoju obeť zničiť nielen samotným konaním, ale aj výčitkami a urážkami. Obeti  ,,naloží“ práve na tie najzraniteľnejšie miesta a úplne podupe jej dôstojnosť. 


Ak sa chcete naučiť chrániť svoju osobnosť, energiu, a myseľ pred vplyvom iných ľudí, vrelo vám odporúčame náš VIDEOKURZ MENTÁLNEJ MÁGIE A KONTROLY MYSLE.

Klienti nám ďakujú