Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Veľké upratovanie v duši. Už je čas...sa oslobodiť

Veľké upratovanie v duši. Už je čas...sa oslobodiť

Každý má vo svojom živote obdobia dobré aj zlé, a dokonca aj také, ktoré dokáže zhodnotiť až s odstupom času. Nech sa nám stalo čokoľvek, ostáva to v nás. Upracme to a vyzametajme cestu, po ktorej chceme kráčať! Pomôže vám tento návod.

Mnoho ľudí, či trúfam si povedať, že každý, sa v istom bode svojho života zasekne a nie a nie sa pohnúť ďalej. Každý deň sa stáva rovnakým a vy si začnete uvedomovať, koľko toho už máte za sebou a obávate sa, že to ,,dobré“ na čo ste doposiaľ čakali snáď už ani nepríde. Vtedy začnete hodnotiť svoj život, svoje rozhodnutia, a aj to, či ste svoju silu a energiu venovali tým správnym ľuďom, či správnym myšlienkam. 

NAJHORŠIE JE ... SA RÁNO ZOBUDIŤ A NETEŠIŤ SA NA NIČ!

To už vaša duša stráca svetlo. Ale kto stratí svetlo, toho život začína vyhasínať. Začne sa postupne opúšťať a kruh sa začne uzatvárať. Poďte sa z toho vyliečiť ZMENOU!

ZMENA VÁS PREBUDÍ K ŽIVOTU!

Zmien sa ľudia boja a bránia sa im. Preto do ich životov nemôže prísť nič nové. Boja sa urobiť miesto pre ,,kúzlo“ pretože to znamená stratu zabehnutého spôsobu života. Znamená to krok do neznáma. Ale ,,neznámo“ je úžasné ,,miesto“. Oživí vo vás chuť objavovať a tvoriť! 

STAŇTE SA ŠPECIALISTAMI NA ŽIVOTNÉ ZMENY!

Ľudia sa menia len pod tlakom nešťastných okolností, kedy sa zmena stáva otázkou bytia, či zániku. Ale nemusí to zájsť až takto ďaleko. Je dobré strhnúť volant ešte prv, než auto narazí do stromu! No k tomu treba všímať si nielen seba samého, ale aj cestu po ktorej ideme a ako si na nej počíname. Takýto komplexný pohľad na svoj život je niečo, čo robí len málokto. Preto má potom mnoho ľudí pocit, že s nimi vesmír hrá neférovú hru a že za všetko môže celý svet.

,,SĽUBUJEM, ŽE NEBUDEM ROBIŤ, ČO MI UBLIŽUJE!“

Toto je prvá technika mentálnej mágie, ktorá rozbehne váš život správnym smerom. 

SĽÚBTE SI TO!

Na papier spíšte veci, ktoré vás trápia a ubližujú vám. Sľúbte si, že nedovolíte aby sa diali. Nechoďte však s nimi do boja, vyhnite sa im. Nájdite spôsob, ako sa v nich nevyskytnúť citovo, ani myšlienkovo. Ako keby sa netýkali vášho života. 

,, ČINIŤ NEBUDEM – ČINIŤ BUDEM!“

Z tvrdšieho papiera si vystrihnite kartičku o veľkosti kreditnej karty a na jednu stranu napíšte všetko, čo už viac nebudete robiť. Nerobte viac nič z toho, čo vás viedlo k vašim trápeniam. Na druhú stranu napíšte všetko, čo budete robiť namiesto toho. Keďže už nebudete viac dávať energiu a čas do negatívnych vecí spôsobujúcich vám problémy, túto energiu dáte do niečoho, načo jej dovtedy bolo málo. Do niečoho, z čoho budete mať pozitívny prínos. Napríklad namiesto stretávania sa s falošnou kamarátkou, ktorá vás oberá o energiu sťažovaním sa a dožadovaním sa opatery a pomoci, začnete chodiť na hudobný kurz, alebo urobíte prvé kroky k niečomu inému o čom ste dovtedy len snívali. Keď sa totiž zbavíte toho, čo vám ubližuje, budete mať konečne priestor na otázku...

,,KDE JE TO, ČO MI PRINÁŠA RADOSŤ?“

K zmene sa najľahšie dospeje s pomocou iných ľudí, pretože viera v to, že sa to dá zvládnuť sa rodí v spoločenstve ľudí idúcich po ,,rovnakej ceste“. 

Jeden deň vydrží každý, ale vy musíte vydržať koľko treba. A budete sa musieť vedieť vysporiadať s nástrahami, ktoré na vás číhajú vo vašom okolí. 

PRETO MNOHO ĽUĎÍ NEDOTIAHNE ZMENU SVOJHO ŽIVOTA DO ÚSPEŠNÉHO KONCA!

Jednoducho im dôjde ,,palivo“ a oni sa nechajú odtiahnuť naspäť na ,,staré parkovisko“   z ktorého pôvodne chceli ujsť. A to je dôvodom, prečo už po tretí krát otvárame náš úspešný KURZ ZÁZRAKOV, kde vám dodáme ,,palivo“, pokračovať na ceste za novým životom. 

Očistíte sa od všetkých omylov, mylných predstáv, nenaplnených snov, či zlých rozhodnutí. Zbavíte sa emočnej aj mentálnej ťažoby a urobíte si jasno v tom, čo v živote potrebujete a čo nie. 

Zbavíte sa všetkého čo vám ubližuje
a všetkého, čo vo vašom živote už nemá miesto!

Chytíte ,,druhý dych“ , vaša duša sa naplní svetlom a vy sa budete opäť tešiť na každý nový deň, a na to, čo si doň privoláte.

Klienti nám ďakujú