Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Venujte sa s nami niečomu veľkému!

Venujte sa s nami niečomu veľkému!

Otvárame zápis do kurzov čarodejníctva, psychomágie a mentalistiky. Majte netradičnú záľubu v témach, ktoré presahujú bežný ľudský svet. 

Škola Santeria ponúka cestu duchovného rozvoja už 10 rokov. Za tú dobu sme vybudovali a prebudovali životy mnohých ľudí, a to s takým úspechom, že k nám začali dochádzať žiaci aj z ďalekého zahraničia. 

Santeria tak získala nielen prestíž, ale aj medzinárodné renomé, a samozrejme sme neunikli ani zvedavým otázkam novinárov, či televíznych reportérov. Mnoho z nich sa veľmi prekvapilo, že človek sa môže na vysokej úrovni venovať duchovným a okultným vedám, a pritom byť racionálne zmýšľajúci. 

A to nájdete aj v našich kurzoch. Spiritualita a veda. Dve nerozlučné zložky jedného zdroja – POZNANIA. 


Na kurzoch odovzdávame vedomosti dávnych mágov. Práve oni boli strážcovia vedomostí z ktorých neskôr vzniklo veľa vedných disciplín. V našich kurzoch sa informácie opäť spájajú do jedného celku.

NECHAJTE SA ZLÁKAŤ VOLANÍM DÁVNYCH MÁGOV, NA MIESTO, KDE STRÁŽIME ICH ZNALOSTI. VYBERTE SI Z KURZOV, KTORÉ PRÁVE OTVÁRAME.


TRIEDA ČARODEJNÍKOV

Náš najslávnejší kurz ktorý doslova prebudoval ezoterický trh. Ako prví sme verejnosti prezentovali ozajstné magické rituály, ktoré dovtedy nepoznali ani ezoterici s dlhoročnou praxou. A my ich vieme naučiť aj vás. Bez rozprávkových rečičiek, presné inštrukcie ako vykonať magický rituál aby fungoval, na čo nezabudnúť a samozrejme vám ich aj rovno predvedieme. Vy si ich zapíšete a zopakujete presne tak, ako ste ich videli na vlastné oči u nás na vyučovaní. A že nám naše rituály fungujú, sa môžete presvedčiť hromadou poďakovaní od našich klientov, ktoré sme zverejnili na našom webe. Nemusíte mať žiadne predchádzajúce znalosti, či prax, všetko vás naučíme od začiatku a garantujeme, že aj keď ste prečítali desiatky kníh o mágii, čo vám povieme my, v nich nikde nebolo. 

Pre obsah kurzu a možnosť zápisu, kliknite sem: 

https://www.santeria.sk/trieda-carodejnikov


KURZ PSYCHOMÁGIE

Náš najnovší kurz, ktorý je výnimočný svojím formátom. Je to totiž cesta do hlbín vlastnej duše. Každý mesiac prechádzate úlohami, ktoré uzdravujú vašu osobnosť a zdokonaľujú vášho ducha. Cesta začína nenápadne prvým schodíkom, najskôr cez telo, potom myseľ, aby sme púť zakončili tvárou v tvár svojej vlastnej duše.  Ako putujeme, tak sa zdokonaľujeme a získavame nielen znalosti, ale aj vyššie schopnosti. Tie potom naplno trénujeme na cvičeniach psychomágov, ktoré sú dobrovoľné, ale pre tréning mimozmyslového vnímania a paranormálnych schopností naozaj potrebné. Tento kurz pracuje s vašimi emóciami a podvedomím. Preto má silu vyliečiť vašu dušu a doslova zmeniť vašu osobnosť

K tomuto kurzu máme na FB vytvorenú podpornú skupinu, kde pracujeme na vytvorení komunity psychomágov. Spoločne pracujeme na sebazdokonaľovaní a vykonávame rôzne seansy ku prospechu ľudí. 

Pre info o  kurze a možnosť zápisu, kliknite sem: 

https://www.santeria.sk/kurz-psychomagie

TRIEDA MENTALISTOV

Potrebujete pochopiť ako vaša myseľ vplýva na svet okolo vás? Ako vaše myšlienky formujú váš každodenný život? Na kurze mentalistov sa toho dozviete oveľa viac. Nájdete súvislosti tam, kde ste ich doteraz nevideli. Pochopíte mechaniku príčina – následok. Teraz žijete následky svojich činov, nečinnosti a rozhodnutí. No príčinu z vašej pamäte už dávno odvial čas. Ale ako sa zbaviť následku, ktorého vznik už nevieme k ničomu priradiť? Technikami mentalizmu! Krok po kroku ku zmene svojho života. Krok po kroku k využitiu sile svojej mysle. Presvedčte sa sami v referenciách absolventov kurzu. Roky neriešiteľné situácie sa vyriešili akoby bleskom z jasného neba. Aj vy pretnite začarované kruhy. 

Pre info o  kurze a možnosť zápisu, kliknite sem: 

https://www.santeria.sk/trieda-mentalistovVšetky naše kurzy sa vzájomne dopĺňajú. Môžete študovať viacero kurzov naraz a nikde nenájdete duplicitné informácie. 

V každom kurze sa téme venujeme z iného uhla pohľadu a učíme iné techniky k vyvolaniu zmeny v realite. 

Všetky prezenčné kurzy vieme v prípade potreby previesť do online podoby, takže ani diaľka nie je prekážkou. 


Tešíme sa na stretnutie s Vami

Klienti nám ďakujú