Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Vezmi si ma! (návod)

Máte krásny harmonický vzťah a chceli by ste, aby sa posunul na vyššiu úroveň? Vytvoriť spoločnú domácnosť, posilniť vzájomné spolunažívanie, zasnúbiť sa, či zosobášiť,Dostupnosť: Skladom (79 ks)
55,00 €s DPH
ks

Popis produktu

Máte krásny harmonický vzťah a chceli by ste, aby sa posunul na vyššiu úroveň? Vytvoriť spoločnú domácnosť, posilniť vzájomné spolunažívanie, zasnúbiť sa, či zosobášiť,...presne toto sú oblasti účinku tohoto rituálu. Upevniť spojenie dvoch kompatibilných ľudí, aby energeticky splynuli v jednu neoddeliteľnú bytosť.

V tomto videu používame figurálnu sviecu nevesta a ženích, aby sme dosiahli efekt svadby. No môžete použiť akékoľvek partnerské sviece, či figurálne v tvare postavy aby ste vytvorili potrebnú energiu. Môžete použiť sviecu ,,milenci" aby ste dosiahli zásnuby, alebo samostatné postavy aby ste dosiahli spoločné bývanie a spoločnú domácnosť. Postupujte krok za krokom v logickom slede.

Zakúpením tohto rituálu Vám zašleme na email lekciu s kompletným inštruktážnym videom. V cene je zahrnutá videolekcia bez materiálu na vykonanie rituálu.

Dĺžka videa: 43 min.

Doba prístupnosti: Týždeň

V prípade otázok k rituálu píšte na santeria@santeria.sk
O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú