Santeria

Votívna svieca Maria Lionza

Svieca patrí náčelníčke Marie Lionze, ktorá je nositeľkou svetelných vlákien osudu a dokáže ich umne prepájať a splietať s osudmi iných ľudí.Dostupnosť: Skladom
5,00 €s DPH
ks
Hmotnosť: 130 gramov
Rozmery: 13,5 x 4cm

Popis produktu

Svieca patrí náčelníčke Marie Lionze, ktorá je známa ako nebeská vojvodkyňa, veliteľka 40-tich légií, z ktorých každá pozostáva z 10-tisíc duchov. Táto svieca zodpovedná vibrácii energie Marie Lionzi a preto sa zapaľuje najmä keď ju potrebujete privolať a požiadať o pomoc. Táto bytosť je nositeľkou svetelných vlákien osudu a dokáže ich umne prepájať a splietať s osudmi iných ľudí. Práve preto sa najčastejšie privoláva na pomoc v otázkach lásky, ale aj v otázkach boja, či rozpletenia zamotanej životnej situácie. Lionza je hrdá bojovníčka s divokosťou šelmy a zároveň tajomná čarodejka s prenikavými očami múdreho hada. Prečíta všetky zákutia vašej duše a prinúti vás spytovať svoje svedomie. Aby ste si zaslúžili jej pomoc musíte byť odvážny človek dobrej duše, ktorý ani v ťažkej chvíli nestratí nádej. Častokrát pred vás postaví najskôr životnú skúšku, aby videla ako sa postavíte k svojím slabostiam a až potom vám poskytne svoju pomoc. A v tej je mimoriadne rýchla. Patrí k najrýchlejším duchom astrálneho sveta. No nenávidí nezdvorilé správanie a hrubé zaobchádzanie, a to ani k sebe, ani k ľuďom a ani k zvieratám. Kto je krutý, podlý, či ignorant, nikdy nezíska pomoc tejto hrdej bojovníčky a ochrankyni zvierat.

Táto svieca je vyrobená ručne podľa čarodejníckych predpisov tak, aby mala navýšenú energiu. Jej rozmery sú upravené tak, aby sa na ňu dali vyrývať magické pečate a aby svieca dohorela skôr, než sa rozptýli psychická energia nakumulovaná rituálom.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú