Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Hrubá svieca Santa Barbara

Svieca patrí nebeskej bojovníčke Santa Barbare, ktorá reprezentuje spravodlivosť a preto zastavuje zlo, odstraňuje prekážky a bariéry.Dostupnosť: Skladom (11 ks)
5,50 €s DPH
ks
Hmotnosť: 130 gramov
Rozmery: 13,5 x 4cm

Popis produktu

Svieca patrí nebeskej bojovníčke Santa Barbare. Zodpovedná vibrácii jej energie a preto sa zapaľuje najmä keď potrebujete privolať Santa Barbaru na pomoc. Táto mocná bytosť reprezentuje spravodlivosť a preto sa celou svojou mocou angažuje najmä v prípadoch, keď žiadate o ochranu, zastavenie zla, odstránenie prekážok a bariér. Svojím astrálnym mečom vás dokáže vysekať aj z tej najzapeklitejšej situácie, či vysekať vám cestu aj z toho najbludnejšieho kruhu. Je dominantná, divoká, inteligentná, odvážna, zásadová, pripravená bojovať a víťaziť. Vyžaduje si však rešpekt a vďačnosť, pretože kedysi za svojho života bola mocnou barbarskou panovníčkou. Kto nedokáže pred ňou skloniť hlavu, ten sa jej pomoci nedočká. Preto si treba najskôr vždy dobre premyslieť, či naša žiadosť nie je malicherná alebo na úkor šťastia niekoho iného.

Táto svieca je vyrobená ručne podľa čarodejníckych predpisov tak, aby mala navýšenú energiu. Jej rozmery sú upravené tak, aby sa na ňu dali vyrývať magické pečate a aby svieca dohorela skôr, než sa rozptýli psychická energia nakumulovaná rituálom.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú