Santeria

Výklad tarotu k objednaniu mágie

Výklad tarotu k objednaniu mágie

Vážení klienti! Osobné konzultácie nie je možné realizovať minimálne do konca roka.

Využite diaľkové konzultácie. Ďakujeme za pochopenie


Ak Vašu situáciu dokáže vyriešiť už len zázrak, sme tu pre to, aby sme Vám ho zariadili. U nás nájdete odbornú pomoc vyštudovaných mágov s licenciou a veľkou praxou. Nezľakneme sa žiadneho problému a vždy nájdeme cestičky ako z neho von.

Očistíme negatívne energie, odrábame kliatby, zastavíme neprajníkov, privoláme lásku, podporíme vašu kariéru, rozbehneme váš finančný progres, podporíme uzdravenie,...


Koľko by to stálo a ako na to?             

Najskôr si pozorne prečítajte ponuku rituálnych riešení v položke ,,MÁGIA NA OBJEDNÁVKU“. Ak sa nenájdete v žiadnej z popísaných variant, potom si Váš prípad vyžaduje špeciálny prístup a individuálny rituálny plán. V takom prípade si uhraďte čiastku 60 € za diaľkovú konzultáciu alebo 80 € za osobnú konzultáciu. Na konzultácii urobíme analýzu Vášho prípadu pomocou Tarotu, zistíme čo hrá vo Váš prospech a čo v neprospech, vyhľadáme prípadné bariéry a spôsob ako sa cez ne dostať. Podľa toho sa ukáže, koľko a akých rituálov je potreba na riešenie Vašej záležitosti a teda aj celková cena za mágiu. 


Ako sa objednať a kam prísť? 

Najskôr si vytvoríte objednávku cez nákupný košíček a uhradíte ju. Následne nám na mail santeria@santeria.sk nám pošlete odpovede na týchto 5 bodov:

1) Meno, priezvisko a dátum narodenia ľudí, o ktorých sa jedná, t.j. vy a ľudia, ktorí zohrávajú podstatnú rolu v situácii, ktorú chcete riešiť.

2) Popis situácie, čo sa stalo, ako sa to odohralo, ako dávno to bolo, aká je súčasná situácia.

3) Čo všetko ste vykonali na nápravu situácie a s akým výsledkom.

4) Čo ste ochotní urobiť, respektíve zmeniť, aby sa daná situácia vyriešila.

5) Uveďte vašu predstavu ideálneho riešenia, tzn. čo chcete s našou pomocou dosiahnuť v uvedenej veci.

Po preštudovaní Vašej situácie Vám zašleme na mail videozáznam z konzultácie (cca 20-30 min) alebo Vás budeme kontaktovať s ponukou voľných termínov na osobnú konzultáciu. 

V prípade osobnej konzultácie sa  dohodnutom termíne dostavíte do priestorov Santérie na Štefánikovu 47 (BA), 3.poschodie. Konzultácie sa konajú o  17:00 a z energetických dôvodov trvajú maximálne 40 minút. NA OSOBNÉ KONZULTÁCIE MÁME VYHRADENÉ LEN 3 TERMÍNY V MESIACI. NA JEDEN TERMÍN BERIEME LEN JEDNÉHO KLIENTA A PRETO SÚ ČAKACIE LEHOTY DLHŠIE.

V PRÍPADE ŽE SA NEOČAKÁVANE NEMÔŽETE DOSTAVIŤ NA DOHODNUTÝ TERMÍN, JE MOŽNÉ HO ZMENIŤ ALEBO ODVOLAŤ NAJNESKÔR 24 HODÍN PRED JEHO KONANÍM. NESKÔR UŽ NIE JE MOŽNÉ AKCEPTOVAŤ ZMENY A KONZULTÁCIA BUDE POVAŽOVANÁ ZA VYBAVENÚ, AJ KEĎ SA NEDOSTAVÍTE. V PRÍPADE ZÁUJMU SA BUDETE MUSIEŤ OBJEDNAŤ ZNOVA.  

Neprijímame klientov, ktorí nie sú schopní spolupráce alebo sa javia ako problémové osobnosti. To znamená každého, koho správanie je obsesívne, hysterické, agresívne, prípadne trpí nezvratnou psychickou poruchou.

Diskrétnosť z našej strany je zaručená. Nikto okrem Vás samotných nedostane informácie o Vašom prípade. Všetky informácie, ktoré nám poskytnete sú použité výhradne len k nastaveniu rituálov v mágii. Po vyriešení Vašich ťažkostí sú všetky informácie zmazané, skartované, alebo inak fyzicky zničené. S osobnými údajmi nakladáme v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

Diaľková konzultácia k mágii Viac o službe

Diaľková konzultácia k mágii

Tarotová analýza a konzultácia k magickému zásahu prostredníctvom videozáznamu.

70,00 €s DPH
ks
Osobná konzultácia k mágii Viac o službe

Osobná konzultácia k mágii

Tarotová analýza a konzultácia k magickému zásahu.

100,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú