Santeria

Výklad tarotu k objednaniu mágie

Výklad tarotu k objednaniu mágie

Konzultáciu využite ak si váš stav, či problém, vyžaduje individuálny prístup mága a rituály priamo vám na mieru. 

KLASICKÉ VEŠTENIE NEVYKONÁVAME.  

Držte sa toho, čo chcete vyriešiť a neplytvajte časom na to, v čom sa chcete iba "prehrabávať".

Na konzultácii sa budeme venovať len téme, ktorej budeme vytvárať riešenie.

Dobre si premyslite, či ste skutočne dozreli do stavu, že chcete situáciu vyriešiť. Na konzultácii rozoberieme váš problém z každého uhla a pozrieme si ho aj v Tarotových kartách. Diskrétnosť je u nás samozrejmosťou!

Tarot nám pomôže vidieť aj tie skutočnosti, ktoré vám unikli. Napríklad postoj jednotlivých aktérov situácie, motiváciu ich konania, ich úmysly, ich ďalší krok voči vám, vaše nastavenie konať, či nekonať, atď...a tým sa ukáže celá sieť, ktorá viedla k tomu, že ste uviazli v danom probléme. A nie len to, začneme hľadať a vytvárať cestičky, ako sa z toho problému dostať, nech už je akokoľvek veľký.

Aby sme vám mohli pomôcť musíte byť úprimný k sebe, aj k nám. Nič nesmie ostať zatajené a nesmiete nám klamať.

Musíte nám povedať pravdu aj keby vám nebolo príjemné ju počuť z vlastných úst. U nás sa veci nazývajú pravým menom. Aj keď sú nepríjemné, a aj keby to mali byť činy, ktoré ste oľutovali, no nedokázali napraviť. Ani Mágia ich za vás nebude môcť napraviť, ak sa nám k tým činom nepriznáte.


Ujasnite si, čo ste ochotní dať za kľúčový zvrat vo vašom živote.

Jedným faktorom sú peniaze. Čím je problém väčší a rozsiahlejší, tým je Mágia drahšia. Čím dlhšie trvá nevhodný stav, tým viac rituálov treba na jeho rozhýbanie a následnú zmenu. To isté platí o počte osôb, ktoré v ňom zohrávajú rolu. Čím viac osôb, tým viac rituálov. Cena za Mágiu tak môže presiahnuť aj niekoľko tisíc eur.

Druhým faktorom je zmena seba samého. Vyžaduje veľké úsilie prekonať zabehnuté šablóny a zvyky, zmeniť spôsob vyjadrovania, spôsob obliekania, prestať sa kontaktovať s určitými ľuďmi, či naopak začať sa zoznamovať s novými. Ale ak chcete natrvalo zmeniť svoj život, musíte nabrať odvahu a spraviť to, čo vás pohne vpred.


Ako si objednať konzultáciu k Mágii na mieru svojmu problému?

Najskôr nám na mail santeria@santeria.sk pošlite odpovede na týchto 5 bodov:

1) Meno, priezvisko a dátum narodenia ľudí o ktorých sa jedná, t. j. vy a ľudia, ktorí zohrávajú podstatnú rolu v situácii, ktorú chcete riešiť.

2) Popis situácie, čo sa stalo, ako sa to odohralo, ako dávno to bolo, aká je súčasná situácia.

3) Čo všetko ste vykonali na nápravu situácie a s akým výsledkom.

4) Čo ste ochotní urobiť, respektíve zmeniť, aby sa daná situácia vyriešila.

5) Uveďte vašu predstavu ideálneho riešenia, tzn. čo chcete s našou pomocou dosiahnuť v uvedenej veci.


Po preštudovaní vašej situácie vás vyzveme k úhrade konzultácie a dohodneme si termín jej spracovania.

V prípade osobnej konzultácie sa v dohodnutom termíne dostavíte do priestorov Santerie na Štefánikovu 47, Bratislava, 3.poschodie. Konzultácie sa konajú o 17:00 a z energetických dôvodov trvajú maximálne 60 minút (ak sa nedostavíte, termín prepadne bez nároku na náhradu).

V prípade diaľkovej konzultácie, vám po jej spracovaní zašleme videozáznam na váš mail, alebo si dohodneme telefonickú formu na konkrétny dátum a čas.   

Klientov, ktorých  správanie je obsesívne, nátlakové, hysterické, agresívne, alebo vykazujúce nezvratnú psychickú poruchu NEBERIEME!

Diskrétnosť z našej strany je zaručená. Nikto okrem Vás samotných nedostane informácie o Vašom prípade. Všetky informácie, ktoré nám poskytnete sú použité výhradne len k nastaveniu rituálov v mágii. Po vyriešení Vašich ťažkostí sú všetky informácie zmazané, skartované, alebo inak fyzicky zničené. S osobnými údajmi nakladáme v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

Diaľková konzultácia k mágii Viac o službe

Diaľková konzultácia k mágii

Analýza Vášho problému prebehne bez Vašej účasti. Zhotovíme Vám z nej video a na Váš mail Vám pošleme link a heslo, aby Ste si mohli záznam pozrieť v čase, kedy Vám to bude vyhovovať.

150,00 €s DPH
ks
Osobná konzultácia k mágii Viac o službe

Osobná konzultácia k mágii

Osobne sa dostavíte v dohodnutý termín na konzultáciu do našej veštiarne v Bratislave.

150,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú