Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Výklad tarotu k objednaniu mágie

Výklad tarotu k objednaniu mágie

Vážení klienti,  máme voľné termíny na mesiac október a november. Osobné konzultácie berieme obmedzene iba dvoch klientov za mesiac. Diaľkové konzultácie sú neobmedzené.

Mágia si vyžaduje individuálny prístup, iba tak bude fungovať. 

Preto je vždy potrebné absolvovať konzultáciu s mágom.


Konzultácia je úvodná analýza Vášho problému.

Analýza sa vykonáva prostredníctvom Tarotového sedenia, na ktorom zostavíme rituálny plán priamo na situáciu, ktorú chcete vyriešiť.  


KLASICKÉ VEŠTENIE NEVYKONÁVAME, NEMÁME NA TO POPRI RITUÁLOCH ČAS. BERIEME LEN KLIENTOV, KTORÍ SÚ ROZHODNUTÍ, SVOJ PROBLÉM RIEŠIŤ MÁGIOU.   


Na konzultácii sa budeme venovať len téme, ktorej budeme vytvárať riešenie.

Tarot nám pomôže vidieť aj tie skutočnosti, ktoré vám unikli. Napríklad postoj jednotlivých aktérov situácie, motiváciu ich konania, ich úmysly, ich ďalší krok voči vám, vaše nastavenie konať, či nekonať, atď...a tým sa ukáže celá sieť, ktorá viedla k tomu, že ste uviazli v danom probléme. A nie len to, začneme hľadať a vytvárať cestičky, ako sa z toho problému dostať, nech už je akokoľvek veľký.

Diskrétnosť je u nás samozrejmosťou! Vaše údaje neuchovávame. Po vykonaní rituálov sú fyzicky zničené.

 

Ako si objednať konzultáciu k Mágii na mieru svojmu problému?

Najskôr nám na mail santeria@santeria.sk pošlite odpovede na týchto 5 bodov:

1) Meno, priezvisko a dátum narodenia ľudí o ktorých sa jedná, t. j. vy a ľudia, ktorí zohrávajú podstatnú rolu v situácii, ktorú chcete riešiť.

2) Popis situácie, čo sa stalo, ako sa to odohralo, ako dávno to bolo, aká je súčasná situácia.

3) Čo všetko ste vykonali na nápravu situácie a s akým výsledkom.

4) Čo ste ochotní urobiť, respektíve zmeniť, aby sa daná situácia vyriešila.

5) Uveďte vašu predstavu ideálneho riešenia, tzn. čo chcete s našou pomocou dosiahnuť v uvedenej veci.


Po preštudovaní vašej situácie vás vyzveme k úhrade konzultácie a dohodneme si termín jej spracovania.

V prípade osobnej konzultácie sa v dohodnutom termíne dostavíte do priestorov Santerie na Štefánikovu 47, Bratislava, 3.poschodie. Konzultácie sa konajú o 16:00 prípadne o 17:00 a z energetických dôvodov trvajú maximálne 60 minút (ak sa nedostavíte, termín prepadne bez nároku na náhradu). 

V prípade diaľkovej konzultácie, vám po jej spracovaní zašleme videozáznam na váš mail, alebo si dohodneme telefonickú formu na konkrétny dátum a čas.   

Klientov, ktorých  správanie je obsesívne, nátlakové, hysterické, agresívne, alebo vykazujúce nezvratnú psychickú poruchu NEBERIEME!

Diskrétnosť z našej strany je zaručená. Nikto okrem Vás samotných nedostane informácie o Vašom prípade. Všetky informácie, ktoré nám poskytnete sú použité výhradne len k nastaveniu rituálov v mágii. Po vyriešení Vašich ťažkostí sú všetky informácie zmazané, skartované, alebo inak fyzicky zničené. S osobnými údajmi nakladáme v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

Diaľková konzultácia k mágii Viac o službe

Diaľková konzultácia k mágii

Analýza Vášho problému prebehne bez Vašej účasti. Zhotovíme Vám z nej video a na Váš mail Vám pošleme link a heslo, aby Ste si mohli záznam pozrieť v čase, kedy Vám to bude vyhovovať.

150,00 €s DPH
ks
Osobná konzultácia k mágii Viac o službe

Osobná konzultácia k mágii

Osobne sa dostavíte v dohodnutý termín na konzultáciu do našej veštiarne v Bratislave. Aktuálne voľné termíny na osobné konzultácie sú na mesiac október a november. (Osobné konzultácie berieme …

190,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú