Santeria

Základom šťastného života je naplňujúci vzťah. Ale ako rozoznať skutočný vzťah od toho, kde strácate čas?

Základom šťastného života je naplňujúci vzťah. Ale ako rozoznať skutočný vzťah od toho, kde strácate čas?

Dáme vám rituál, ale aj rady, ktoré stojí za to poslúchnuť!

Mnoho ľudí navštevuje veštice a počúvajú reči o osudových láskach, či karmických vzťahoch. Sú to krásne reči, keď sa jedná o funkčný vzťah. 

Ale sú to priam kliatby, ak sa jedná o deštruktívne vzťahy a ničivé vzťahy, pretože človek sa ich potom nevie zbaviť a neustále sa v nich ,,plieska“. 

Nevie prestať riešiť ex-partnera, ktorý odišiel s inou, pretože veštica povedala, že to bol ten osudový. Nevie odísť od psychopatického tyrana, pretože veštica povedala že ide o karmické spojenie. 

To sú ,,rečičky“ pre ľudí, čo nechcú svoju situáciu vyriešiť, iba ju neustále rozpitvávať.

TRI PILIERE SKUTOČNÉHO VZŤAHU

EMOCIONÁLNA REZONANCIA: partner vníma vaše pocity aj potreby a vhodne na ne reaguje. Dáva vám pocit spolupatričnosti.

EMOCIONÁLNA DOSTUPNOSŤ: partner je tu pre vás, keď ho potrebujete a je vám oporou. Dáva vám energiu a pocit sily v momentoch, keď upadáte. 

EMOCIÁLNY ZÁVÄZOK: partner s vami počíta v dlhodobých plánoch, tvorí spoločnú budúcnosť. Dáva vám psychickú istotu.

Z TOHTO VZŤAH NEBUDE

Ak ste častým terčom vtipov svojho ,,partnera“, je to cesta do emočného pekla, ktoré vyvrcholí vaším zosmiešňovaním a ponižovaním. Najväčšou chybou je ospravedlňovať ,,partnera“ tým, že je to jeho spôsob vtipkovania. Nepotrvá dlho a nebudete sa na neho vedieť ani pozrieť a akékoľvek spoločné spoločenské udalosti vám budú spôsobovať žalúdočnú nervozitu. 

Situácia sa vyhrotí, ak sa vás navyše partner snaží ešte dokonca ,,tromfnúť“, neustále s vami súperí a uberá vám priestor. Stačí ak svojho ,,milého“ zoznámite so svojimi priateľmi, alebo vezmete do svojho sociálneho okruhu a nastanú dve veci. Prvá, vezme vám veľkú časť známych a prisvojí si ich. Druhá, ľudia, ktorí ostanú vašimi známymi, nebudú mať vášho ,,milého“ radi a pravdepodobne nebudú vášmu vzťahu nijako ,,fandiť“.  

Perličkou býva aj vzťah, kde jeden partner kontroluje druhého vo všetkom čo robí, všade kam sa pohne, všetko, čo vypustí z úst, ... Vtedy doslova vládne životu toho druhého a určuje akým spôsobom sa môže prejavovať, a čo môže alebo nemôže robiť. Nie vždy sa tento teror prejavuje hádkami, niekedy je to tichá dominancia.  Vytvára vám každodenný program, ktorého sa ale s vami plne nezúčastňuje. Iba do miery v akej má nad vami kontrolu a pokiaľ máte nejaký vlastný osobný plán, tak vám ho pokazí.  

Ale ,,kráľovským“ znakom toho, že nie ste ,,skutočný pár“ je NEOPÄTOVANIE SYMPATIÍ A NÁKLONNOSTI. 

Nedotýka sa vás, neprejavuje fyzickú blízkosť, neopätuje vaše dotyky, nenakláňa sa smerom k vám, odťahuje sa od vás, keď sa snažíte priblížiť, nevenuje vám pohľady ak ste od seba dlhší čas ďalej,  a keď ste pri sebe, častokrát sa pozerá iným smerom než vy. Keď spolu niekam idete, je medzi vami veľká vzdialenosť, alebo dokonca ide partner pred vami, ako keby vám chcel ujsť, alebo za vami, ako keby sa snažil ,,zmiznúť“. 

ČAROVAŤ, ČI NEČAROVAŤ, KEĎ MÁM ,,VZŤAH – NEVZŤAH“?

Všetko, čo sme si tu opísali ako nevhodné správanie vo vzťahu znamená, že vlastne žiaden vzťah nie je, pretože v ňom chýba ozajstné puto. Je veľmi pravdepodobné, že sa v takýchto ,,nevzťahoch“ objavia tajné milenky, alebo že sa partneri budú neustále rozchádzať a schádzať. Vtedy často osoba so ,,zraneným srdcom“ siaha po milostnej mágii. 

ALE POZOR!

MÁGIOU SA KVALITA VÁŠHO VZŤAHU NEZLEPŠÍ.

POKIAĽ MEDZI VAMI NIE JE PRIRODZENÝ SÚLAD, ŽIADNE KÚZLO HO NEVYTVORÍ.

PREČO?

NUŽ PRETO, ŽE NIKTO NEMÁ MOC ZMENIŤ ČLOVEKA A JEHO CHARAKTER.

Na tom musí zapracovať on sám. A pokiaľ medzi vami nebude súlad, vždy bude nad vaším vzťahom visieť hrozba nevery, či rozpadu. 

Čo robiť v takých prípadoch, ak si nie ste istí,

či je to len nejaké hlúpe obdobie v živote človeka, kedy sa správa naozaj hlúpo,

alebo či je skutočne hlupák od ktorého treba utekať?

NECHAJTE, NECH PREHOVORIA TAROTOVE KARTY!

Dobrý veštec vie predpovedať vývoj vzťahu, vidieť jeho plusy aj mínusy a samozrejme odhaliť aj skutočný charakter osoby. A nielen to. U nás vieme vidieť aj ako vás človek o ktorého sa tak snažíte vníma, čo si o vás myslí, čo od vás chce, čo za to budete mať vy, akým spôsobom sa budete vzájomne napĺňať, alebo či vás len oklame, zneužije a opustí. 

Vieme vám teda zodpovedne povedať, či sa oplatí za toho človeka ,,bojovať“, snažiť sa o jeho lásku a investovať do vzťahu, alebo či je lepšie zahojiť bôľ a vybrať sa iným smerom. 

Ak potrebujete pomôcť, či poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť https://www.santeria.sk/sluzby

RITUÁL NA POSILNENIE LÁSKY A ROZHÝBANIE VZŤAHU

( Všetko potrebné k vykonaniu rituálu nájdete na našej stránke https://www.santeria.sk/eshop )

Červená sviečka. Vyryte svoje meno a meno svojho partnera jedno vedľa druhého smerom od knôtu nadol. Potrite santerijským olejom Pravá Láska.

Červeno- oranžová sviečka (Maria Lionza). Do stredu sviečky vyryte srdce a do neho iniciály vašich mien. Sviečku potrite santerijským olejom Dračia krv a posypte magickým práškom Mysli na mňa.

Ružová svieca. Vyryte mená vás oboch od knôtu zhora smerom nadol, ale striedajte písmená jedno z vášho mena, druhé z mena partnera, až dokým nenapíšete celé mená. (príklad: Peter a Zuzana: PZEUTZEARNA). Potrite s Ashé Nasleduj Ma. 

Sviečky upevnite na tanier, alebo pekáč do jedného radu vedľa seba asi na vzdialenosť troch prstov, aby sa vzájomne neroztopili teplom. Pred strednú sviečku (červeno-oranžovú) postavte pohárik s vodou, do ktorej nalejte trocha jablčnej šťavy, vložte vašu fotografiu a na vrch vhoďte lupene z ruže. 

Ďalšie ruže, alebo kvietky, prípadne upletený venček z lúčnych kvetov môže obložiť okolo sviec, pričom vyformujte tvar srdca. Špic srdca by mal byť priamo pred pohárikom a smerovať k vám. 

Sviečky zapáľte jedine zápalkami. Najskôr ľavú stranu (červená svieca), potom pravú stranu (ružová svieca) a nakoniec prostrednú sviečku (červeno-oranžová).

Klienti nám ďakujú