Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Hrubá svieca Don Dinero

Svieca patrí duchovi menom Don Juan Del Dinero, ktorý je známy ako ,,Pán peňazí, Pán bohatstva". Nejde však len o hmotné bohatstvo, ale aj to nehmotné.Dostupnosť: Nedostupné

5,50 €s DPH
Hmotnosť: 130 gramov
Rozmery: 13,5 x 4cm

Popis produktu

Svieca patrí duchovi menom Don Juan Del Dinero, ktorý je známy ako ,,Pán peňazí, Pán bohatstva". Nejde však len o hmotné bohatstvo, ale aj to nehmotné, čiže o všetko, čo má veľkú cenu. Preto sa svieca Dona Dinera zapaľuje nielen vo finančných rituáloch, kedy priamo žiadate peniaze, ale aj v rituáloch, kedy potrebujete pomoc s premyslením svojich životných plánov, stanovením cieľov, či rozvrhnutím jednotlivých krokov na ceste k cieľu. Don Dinero je veľmi priateľský a dobrosrdečný duch, ozajstný radca, i keď občas býva vzťahovačný a rád podpichuje, no nikdy neváha prísť, ak ho zavoláte v dobrej viere. No vždy musíte byť pripravený ho pohostiť a za jeho prácu mu zaplatiť alebo mu za ňu venovať hodnotný darček. Má sklon vyberať si medzi ľuďmi svojich obľúbencov a pre nich potom prirodzene spraví viac, než pre ostatných. Aj preto si väčšina čarodejníkov vždy zakúpi Dinerovu bustu a nadväzuje s ním trvalý priateľský vzťah. Don Dinero je veľmi šarmantný, zábavný a vtipný, no ak nemáte jasno v tom kým ste a čo chcete, ľahko vás dopletie. Tým skúša vaše ľudské vlastnosti, aby blahobyt, hojnosť, či príležitosť ktorú donesie nepadla do nepravých rúk.

Táto svieca je vyrobená ručne podľa čarodejníckych predpisov tak, aby mala navýšenú energiu. Jej rozmery sú upravené tak, aby sa na ňu dali vyrývať magické pečate a aby svieca dohorela skôr, než sa rozptýli psychická energia nakumulovaná rituálom.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú