Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Hrubá svieca San Cyprián

Svieca patrí duchovi známemu ako Cyprián ,,Mág", ktorý je považovaný za patróna všetkých čarodejníkov. Cyprián je veľmi vzdelaný a neskutočne múdry.Dostupnosť: Nedostupné

5,50 €s DPH
Hmotnosť: 130 gramov
Rozmery: 13,5 x 4cm

Popis produktu

Svieca patrí duchovi známemu ako Cyprián ,,Mág", ktorý je považovaný za patróna všetkých čarodejníkov. Cyprián je veľmi vzdelaný a neskutočne múdry. Jeho vedomie je tak silné, že mu dáva absolútnu dominanciu nad bytosťami nehmotného sveta, všetci duchovia, ako aj dobré či zlé bytosti vždy neodkladne vyplnia všetky jeho príkazy a nariadenia. Dokáže iné bytosti zapriahnuť do práce na Vašom prianí, zavolať ich do ,,služby", či odvolať a vyhnať v prípade exorcizmu. Nikto sa nedokáže vzoprieť jeho čarom a magickej moci. Najmä preto sa volá hlavne keď ste ohrozený čiernou mágiou a čiernym mágom, ktorý nemá žiadne svedomie. Cyprián ,,Mág" dokáže všetko jeho zlo zvrátiť a poslať mu ho naspäť , aby si aj čierny mág okúsil všetok ten strach a zúfalstvo, ktoré spôsobil svojim obetiam. A aby si bol Cyprián istý, že už sa to príkorie viac nezopakuje, ešte dlhú dobu sprevádza dobrých ľudí ako ochranca a pomocník. Dôležité je nevolať Cypriána k malicherným žiadostiam, lebo ani jeho služby nie sú zadarmo. Väčšinou si nechá platiť za svoju službu tou Vašou službou a budete musieť aj Vy niečo urobiť pre neho. Vďaka tomu je Cyprián majstrom vo vytváraní situácií, kde dáva stretnúť ľudí, ktorých potrebuje spojiť a tým šikovne prepája osudy ľudí, a zároveň tak plní ich žiadosti. Ak si teda zavoláte tohto patróna čarodejníkov na pomoc, buďte pripravený sa hýbať a aktívne sa zapojiť, lebo kto nie je ochotný venovať svoju energiu aj niekomu inému okrem seba samého, Cyprián mu neumožní nájsť spôsob naplnenia svojich sebeckých prianí. Tak sa stará o to, aby sa šťastie nehromadilo len na jednom mieste, ale bolo ho dosť pre každého, čo vie dopriať aj iným.

Táto svieca je vyrobená ručne podľa čarodejníckych predpisov tak, aby mala navýšenú energiu. Jej rozmery sú upravené tak, aby sa na ňu dali vyrývať magické pečate a aby svieca dohorela skôr, než sa rozptýli psychická energia nakumulovaná rituálom.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú