Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

ZBAV SA SOKA

ZBAV SA SOKA (NÁVOD)

Rituál rozdelenia páru. 

Dostupnosť: Skladom (10000 ks)
80,00 €s DPH
ks

Popis produktu

Rituál rozdelenia páru. To je rituál pred ktorým sa trasú od strachu všetci laici a všetci ezoterici. Vy sa však nemusíte ničoho báť. Aj tento rituál sa dá použiť na dobrú vec. Môžete zachrániť rodinu, kde jeden z rodičov ,,odbieha" na zálety, môžete zachrániť osobu z manipulatívneho zištného vzťahu, ale tiež môžete vyrovnať vlastnú emočnú krivdu v rámci spravodlivej rovnováhy. Vesmír vám nezakazuje vyrovnávať krivdy, ani neprikazuje slepo odpúšťať tomu, kto vám ublížil. Samozrejme, všetko má svoje hranice. Len po úroveň vyrovnania energie, nie za ňu. Dávame vám k dispozícii veľmi silný rituál. Nevykonávajte ho v slepej zlobe, použite ho múdro, aby bol prínosom.  

V tomto rituály si vysvetlíme ako použiť negatívne Tarotové karty na posilnenie účinku rituálu a ako urobiť ,,jednorazový obchod" s duchmi. Ide o rituál, ktorý má vytvoriť nekompatibilitu, čiže negatívnu energiu medzi dvoma osobami a oddeliť ich od seba.

NEZABUDNITE PO DOHORENÍ TOHOTO RITUÁLU VYČISTIŤ PRIESTOR V KTOROM STE HO VYKONÁVALI OD NEGATÍVNEJ ENERGIE!


Zakúpením získate prístup na video s kompletnou inštruktážou na jeho vykonanie. Materiál k vykonaniu nie je zahrnutý v cene a dokupujete si ho samostatne.  

V prípade otázok k rituálu píšte na santeria@santeria.sk

 

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú